Re: Pytania nie warte zakładania nowego tematu.

Czy po kupnie gaźnika Dellorto PHBG 21mm trzeba dokupić cięgno ssania, czy idzie ssanie jakoś włączać bez tego? Jeśli idzie, to mógłby ktoś pokazać na fotce, czym włącza się to ssanie?

W jaką dyszę celować do gaźnika 21mm + MHR Replica 80 + seria wydech?

Co do 1 pytania to nie jestem pewien, ale raczej tak.

Co do drugiego to celowałbym w 90-100
POMOGŁEM? DAJ "+" Ciebie to nic nie kosztuje, a mnie motywuje do dalszej pracy i pomocy.

Zapraszam do mojej sendy :)
viewtopic.php?f=33&t=12350

Jestem Derbi, i ciągle się psuje-elektryka

Panowie jest problem. Potrzebuję wyjąć silnik z ramy mojej sendy. Jest on w 3 miejscach mocowany z tego co zauważyłem. Śruba pod silnikiem na środku odkręciła się bez najmniejszego problemu. Natomiast ta która trzyma również wahacz wygląda mi na sam gwint bo nakrętki z jednej z drugiej odkręciłem i nic. Mocowanie z przodu to śruba z nakrętką,nakrętka odkręcona śrubę obracam z tym że ona nie wysuwa się ani o milimetr. Co w związku z tym panowie zrobić? Nie mam już nerwów do niej ani pomysłu jak to odkręcić
Sprzedam:
-Lampę przód w bdb stanie na 2 halogeny w stylu plastrona z grafiką carbon (40zł)
-Półkę lag 36mm w db stanie za grosze :)

Jak odkreciłeś wachacz te 2 nakrętki bierzesz coś długiego i z prawej strony motoru, wybijasz ten pręt łączący wachacz a silnik ale tu ci bedzie potrzebna 2 osoba zeby ruszała ci wachaczem góra dół na boki to wtedy ci lzej wyjdzie :) a co do tej drugiej sróby spróbuj podnieść silnik lub ruszac nim i powinno wyjsc :)
Wiem poprzedni właściciel użytkował ją 2 tygodnie i stwierdził że nie chce mu się jeździć i rok czasu stała w garażu bez odpalania sam musiałem ją wyciągać z jego rupieci i dopaliła za 1 kopniakiem

Wróć do „Ogólne”